اعزام

نیروی خدماتی نظافت و انجام امور منزل و شرکت خانم و آقا در تهران و کرج

یکی از مهم ترین مسائل بهداشتی زندگی هر شخصی، نظافت محیط زندگی می باشد و اهمیت این مسئله حتی در آداب و سنن ما نیز به صورت رسم خانه تکانی قبل از عید نوروز آمده است و همچنان طی سده های مختلف مورد توجه خانواده های ایرانی می باشد.

به علت ماشینی شدن زندگی ها و افزایش مشغله مردم، نیاز به فرد مطمئنی که امور منزل و نظافت را انجام دهد بیشتر شده است. به همین جهت همواره نیاز به نیروی خدماتی جهت نظافت و امور منزل در بین مردم گسترش فراوانی یافته است و به علت این فراوانی نیاز، شرکت های متعددی در این زمینه فعالیت می نمایند.

خدمات ما

با خدمات اعزام نیروی خدماتی خانم و آقا به منزل . شرکت ما دیگر نگران نظافت و انجام امور خود نباشید 

می توانید درخواست اعزام نیروی خدماتی و نظافتچی خانم و آقا  را از طریق فرم پایین صفحه و یا تماس با ما ثبت کنیدبرای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید

 

تعرفه و قیمت خدمات

پکیج‌های متنوع متناسب با نیاز شما

قیمت و دستمزد نیروی خدماتی و نظافتچی منزل و شرکت  بر اساس بازه زمانی قرارداد و نیز نوع خدمات شما بر اساس تعرفه محاسبه خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

وظایف نیروی خدماتی در منزل

خدمتکاری که به منازل اعزام می شود وظایف مختلفی را بر عهده دارد، در این بخش به معرفی رایج ترین وظایف نیروی خدماتی در منزل می پردازیم.

تهیه غذا برای اعضای خانواده

پخت و پز غذا برای اعضای خانواده یکی از اصلی ترین وظایف خدمتکار منزل معرفی می شود، نیروهای خدماتی که از طریق مجموعه ما به منازل اعزام می شوند دارای مهارت و تبحر کافی در زمینه آشپزی هستند، این افراد با هماهنگی کارفرما به تهیه سه وعده غذایی در منزل می پردازند.

خرید های منزل

خرید مواد غذایی و مورد نیاز منزل مطابق با لیست ارائه شده توسط کارفرما از دیگر وظایف نیروی خدماتی اعزامی به منزل تلقی می شود، این افراد به تهیه مایجتاج مورد نیاز کارفرما می پردازند.

رسیدگی به فرزندان و افراد مسن

برخی از خانواده ها مراقبت و نگهداری از فرزندان و والدین سالمندشان را به نیروهای خدماتی حاضر در منزل می سپارند، نیروهای خدماتی حاضر در منزل موظف اند که کودکان را سرگرم کرده و اوقات فراغت شان را از طریق انجام فعالیت های مفید پر کنند.

رسیدگی به حیوانات خانگی

بسیاری از افراد به حیوانات خانگی علاقه دارند، اما این افراد به دلیل عدم حضور شبانه روی در منزل توانایی مراقبت و نگهداری از حیوانات را ندارند، ازاین جهت برای رسیدگی به حیوانات خانگی شان نیروی خدماتی استخدام می کنند.

نکتهٔ مهمی باید به آن توجه کنید این است که در صورتی که حیوان خانگی دارید شرکت را در جریان قرار دهید.

خدمات نیروی خدماتی نظافتی مجموعه رایا مهر

به طور کلی خدماتی که توسط نیروی خدماتی نظافتی مجموعه رایا مهر انجام می شود شامل سه مورد است که در این بخش به بررسی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

 • انجام خدمات امور منزل

از نیروهای خدماتی خانم و آقا که در مجموعه رایامهر فعالیت می کنند، می توانید برای انجام امور منزل و آشپزی استفاده کنید.

 • شستشو و نظافت توسط نیروی کار خانم و آقا

از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت رایا مهر می توانید نیروی خدماتی آقا و یا خانم را جهت شستشو و نظافت منزل و محل کارتان درخواست دهید.

می توانید در هر زمانی که به خدمات نظافت و شستشوی منزل، حمام، سرویس بهداشتی و... نیاز دارید از خدمات نیروی خدماتی مجموعه ما استفاده کنید.

 • خدمات سرایداری

انجام خدمات سرایداری و خدماتی مطابق با درخواست کارفرما از دیگر خدماتی است که توسط نیروهای خدماتی مجموعه رایا مهر ارائه می شود.

نیروی نظافتچی رایا مهر در شرکت شما چه خدماتی را انجام می دهد؟

 1. طی و جارو کشیدن کف ساختمان شرکت
 2. گردگیری کلیه لوازم موجود در شرکت
 3. نظافت سایر بخش ها از جمله پارکینگ و راه پله
 4. نظافت سرویس بهداشتی و آبدارخانه

برای استخدام نیروی خدماتی و نظافتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

حتماً مراکز خدماتی مجاز را برای انجام امور خدماتی و نظافتی انتخاب کنید، رایا مهر یکی از مؤسسات معتبر در زمینه ارائه خدمات نظافتی است که کلیه افراد فعال در این مجموعه دارای گواهی عدم سوء پیشینه هستند و می توانید با خیالی آسوده آن‌ها را انتخاب و استخدام کنید.

ویژگی های نیروهای خدماتی در منزل رایا مهر

 • فردی که به نظافت منزل می پردازد باید فردی ماهر و مسئولیت پذیر باشد.
 • عدم سابقه کیفری و سوء پشینه از دیگر ویژگی های افرادی است که به ارائه خدمات نطافتی در منزل می پردارند.
 • این فرد باید کاملاً تمیز و مرتب باشد.
 • نیروی خدماتی باید با نحوه استفاده از لوازم بهداشتی آشنایی داشته باشد.
 • نیروی خدماتی باید در حین سرعت از دقت بالایی برخوردار باشد.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات رایج شما در مورد استخدام نظافتچی و نیروی خدماتی امور منزل و شرکت

آیا نیروی خدماتی و نظافتچی قابل اعتماد هست؟
با توجه به اینکه شرکت‌ ما برای جذب نیروی خدماتی در منزل از ایشان احراز هویت و گواهی عدم سو پیشینه و نیز سفته دریافت می‌کنند لذا این خدمتکاران از افرادی که به صورت مستقل آگهی می‌کنند معتمد تر هستند. البته همواره توصیه می‌شود تا در مورد سپردن امور حساس حتما با شرکت مشورت کنید.
هزینه استخدام نیروی خدماتی در منزل چقدر است؟
هزینه "استخدام نظافتچی منزل و ساختمان" براساس نیاز ، میزان ساعت کاری نیروی خدماتی و ... متفاوت می باشد.
مزایای گرفتن نیروی خدماتی از طریق شرکت های معتبر چیست؟
۱_ امنیت بیش تر: مردم زمانی که نیرو را از شرکت های معتبر تامین می نمایند احساس امنیت بیش تری دارند چون می دانند که مدارک و رزومه نیرو مورد تایید می باشد. ۲_پشتیبانی شرکت ها از قرارداد فی ما بین: مثلا چنانچه نیرو نتواند در روز مقرر در محل کار خود حضور یابد، حتما نیروی جایگزین در اسرع وقت اعزام خواهد شد یا در صورت نیاز و درخواست از شرکت، بازرس جهت بررسی چگونگی عملکرد نیرو به محل اعزام خواهد شد.
حوزه خدماتی شرکت مهر رایا کجاست؟
مجموعه مهر رایا در همه تهران خدمات اعزام نیروی خدماتی جهت امور منزل و شرکت را ارائه می‌کند. لذا شما برای درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در شرق تهران، درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در غرب تهران، درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در مرکز تهران، درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در شمال تهران، درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در جنوب تهران می توانید با ما تماس بگیرید.
شرکت ارکان مهر رایا چه ملاحظاتی برای استخدام نیروی خدماتی در نظر می‌گیرد؟
نیروهای خدماتی ارکان مهر رایا علاوه بر عقد قرارداد مکتوب و رسمی و تعهدنامه و تضامین ملزم به انجام: ۱_معرفی ۳ نفر معرف ۲_سپردن سفته ۳_انجام آزمایشات عدم اعتیاد ۴_ارائه گواهی عدم سوء پیشینه ۵_شرکت در کلاسهای ارتقا سطح روابط عمومی و اجتماعی ،فن بیان،رفتار موجه در قبال کارفرما و همچنین بررسی و انجام صفر تا صد مسئولیتهای محوله شغلی .

مقالات 

اطلاعات مفید درباره نظافت منزل و شرکت

فوریه 16, 2024

راهنمای خانه تکانی عید نوروز | نکات و ترفندها

با شروع اسفند ماه و نزدیک شدن به عید نوروز، تب و تاب خانه تکانی در بین ایرانیان بالا می‌رود، خانه تکانی عید نوروز در کنار […]

تماس با ما

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید


4 دیدگاه

 1. نرگس نبی زاده گفت:

  سلام وقتتون بخیر ، من چون دیسک گردن دارم دو سالی هست که خونه تکونی پاییز و بهارم رو میسپارم به نظافتچی های شما انجام بدن، واقعا ازتون راضیم، خونم میشه دسته گل، قیمتاتونم واقعا راضیم خیلی به صرفه هست، واقعا هم آقا و هم خانمی که امسال فرستادید کارشونو به بهترین شکل انجام دادن و عالی بود کارشون

 2. رایا مهر گفت:

  سلام و عرض ادب، وقت شما بخیر، خیلی خیلی خوشحالیم که از خدمات مجموعه ما رضایت داشتید و ممنون از شما بابت نظر مثبت تون، مجموعه ما همیشه در تلاشه که بهترین خدمات را به شما ارائه بدهد، رضایت مشتریان عزیزی مثل شما باعث افتخار ماست.

 3. محنا نوایی گفت:

  سلام
  نظافت کلی راه پله ساختمان شامل نظافت چه قسمت هایی میشه؟
  یه خانمی ماه گذشته از یه شرکتی اومدن راه پله ساختمون 4 طبقه رو تمیز کنن از 8 صبح تا 4 عصر تشریف داشتن منتها فقط راه پله رو جارو کردن و طی کشیدن و رفتن و ساعتی هم خداتومن پول گرفتن-_-

 4. رایا مهر گفت:

  سلام و عرض احترام
  نظافت راه پله شامل جارو و طی کشیدن پله ها، گردگیری نرده ها و کلید و پریزها، تمیز کردن درب ورودی، جارو و نظافت حیاط و پارکینگ و در صورت وجود آسانسور، نظافت اتاقک آسانسور هست.
  در صورت تمایل می تونید با ما برای اعزام نیروی خدمات نظافت راه پله تماس بگیرید و نظافتی باکیفیت با قیمت منطقی رو دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *