اعزام

نیروی خدماتی نظافت و انجام امور منزل و شرکت خانم و آقا در تهران و کرج

یکی از مهم ترین مسائل بهداشتی زندگی هر شخصی، نظافت محیط زندگی می باشد و اهمیت این مسئله حتی در آداب و سنن ما نیز به صورت رسم خانه تکانی قبل از عید نوروز آمده است و همچنان طی سده های مختلف مورد توجه خانواده های ایرانی می باشد.

به علت ماشینی شدن زندگی ها و افزایش مشغله مردم، نیاز به فرد مطمئنی که امور منزل و نظافت را انجام دهد بیشتر شده است. به همین جهت همواره نیاز به نیروی خدماتی جهت نظافت و امور منزل در بین مردم گسترش فراوانی یافته است و به علت این فراوانی نیاز، شرکت های متعددی در این زمینه فعالیت می نمایند.

خدمات ما

با خدمات اعزام نیروی خدماتی خانم و آقا به منزل . شرکت ما دیگر نگران نظافت و انجام امور خود نباشید 

می توانید درخواست اعزام نیروی خدماتی و نظافتچی خانم و آقا  را از طریق فرم پایین صفحه و یا تماس با ما ثبت کنیدبرای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید

 

تعرفه و قیمت خدمات

پکیج‌های متنوع متناسب با نیاز شما

قیمت و دستمزد نیروی خدماتی و نظافتچی منزل و شرکت  بر اساس بازه زمانی قرارداد و نیز نوع خدمات شما بر اساس تعرفه محاسبه خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات رایج شما در مورد استخدام نظافتچی و نیروی خدماتی امور منزل و شرکت

آیا نیروی خدماتی و نظافتچی قابل اعتماد هست؟
با توجه به اینکه شرکت‌ ما برای جذب نیروی خدماتی در منزل از ایشان احراز هویت و گواهی عدم سو پیشینه و نیز سفته دریافت می‌کنند لذا این خدمتکاران از افرادی که به صورت مستقل آگهی می‌کنند معتمد تر هستند. البته همواره توصیه می‌شود تا در مورد سپردن امور حساس حتما با شرکت مشورت کنید.
هزینه استخدام نیروی خدماتی در منزل چقدر است؟
هزینه "استخدام نظافتچی منزل و ساختمان" براساس نیاز ، میزان ساعت کاری نیروی خدماتی و ... متفاوت می باشد.
مزایای گرفتن نیروی خدماتی از طریق شرکت های معتبر چیست؟
۱_ امنیت بیش تر: مردم زمانی که نیرو را از شرکت های معتبر تامین می نمایند احساس امنیت بیش تری دارند چون می دانند که مدارک و رزومه نیرو مورد تایید می باشد. ۲_پشتیبانی شرکت ها از قرارداد فی ما بین: مثلا چنانچه نیرو نتواند در روز مقرر در محل کار خود حضور یابد، حتما نیروی جایگزین در اسرع وقت اعزام خواهد شد یا در صورت نیاز و درخواست از شرکت، بازرس جهت بررسی چگونگی عملکرد نیرو به محل اعزام خواهد شد.
حوزه خدماتی شرکت مهر رایا کجاست؟
مجموعه مهر رایا در همه تهران خدمات اعزام نیروی خدماتی جهت امور منزل و شرکت را ارائه می‌کند. لذا شما برای درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در شرق تهران، درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در غرب تهران، درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در مرکز تهران، درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در شمال تهران، درخواست نظافتچی و نیروی خدماتی منزل و شرکت در جنوب تهران می توانید با ما تماس بگیرید.
شرکت ارکان مهر رایا چه ملاحظاتی برای استخدام نیروی خدماتی در نظر می‌گیرد؟
نیروهای خدماتی ارکان مهر رایا علاوه بر عقد قرارداد مکتوب و رسمی و تعهدنامه و تضامین ملزم به انجام: ۱_معرفی ۳ نفر معرف ۲_سپردن سفته ۳_انجام آزمایشات عدم اعتیاد ۴_ارائه گواهی عدم سوء پیشینه ۵_شرکت در کلاسهای ارتقا سطح روابط عمومی و اجتماعی ،فن بیان،رفتار موجه در قبال کارفرما و همچنین بررسی و انجام صفر تا صد مسئولیتهای محوله شغلی .

مقالات 

اطلاعات مفید درباره نظافت منزل و شرکت

نوامبر 30, 2023

راهنمای خانه تکانی عید نوروز | نکات و ترفندها

با شروع اسفند ماه و نزدیک شدن به عید نوروز، تب و تاب خانه تکانی در بین ایرانیان بالا می‌رود، خانه تکانی عید نوروز در کنار […]

تماس با ما

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید