اعزام

پرستار بیمار در منزل در تهران و کرج

گاهی خانواده ها جهت پرستاری از بیمار تمایل دارند به جای بیمارستان در محیط خانه و خانواده از بیمار خود مراقبت نمایند اما از آن جا که وظیفه "پرستار بیمار" گاه بسیار تخصصی و وقت گیر می باشد و دقت و توجه بالایی را می طلبد و ممکن است افراد خانواده این تخصص و یا وقت لازم را به علت مشغله خویش نداشته باشند، شرکت ارکان مهر رایا این اطمینان خاطر را به خانواده های محترم می دهد که با بهترین و مجرب ترین پرسنل در نیاز خانواده ها و بیماران محترم آنها را به پرستار بیمار در منزل مرتفع سازد.

خدمات ما

با خدمات پرستار بیمار در منزل ما دیگر نگران مراقبت از بیماران خود نباشید 

می توانید درخواست اعزام نگهدار، مراقب و پرستار بیمار را از طریق فرم پایین صفحه و یا تماس با ما ثبت کنیدبرای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید

 

تعرفه و قیمت خدمات

پکیج‌های متنوع متناسب با نیاز شما

قیمت و دستمزد پرستار بیمار  بر اساس بازه زمانی قرارداد و نیز نوع خدمات شما بر اساس تعرفه وزارت بهداشت محاسبه خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات رایج شما در مورد استخدام پرستار بیمار در منزل

آیا پرستار بیمار قابل اعتماد هست؟
با توجه به اینکه شرکت‌ها برای جذب نیروی نگهدار و پرستار کودک در منزل از ایشان احراز هویت و گواهی عدم سو پیشینه و نیز سفته دریافت می‌کنند لذا این پرستاران از افرادی که به صورت مستقل آگهی می‌کنند معتمد تر هستند. البته همواره توصیه می‌شود تا در مورد سپردن امور حساس حتما با شرکت خدمات پرستاری مشورت کنید.
هزینه استخدام پرستار بیمار در منزل چقدر است؟
هزینه "استخدام پرستار بیمار" براساس نیاز خانواده، سن بیمار، شرایط بیماری، میزان ساعت کاری پرستار بیمار و ... متفاوت می باشد.
ویژگی پرستار بیمار خوب چیست؟
۱_ پرستار بیمار میبایست ارتباط خوب و موثر با بیمار برقرار نماید ۲_ پرستار بیمار باید علم و تخصص لازم را داشته باشد ۳_ پرستار بیمار حتما باید تجهیزات ارزیابی کننده و بازتوانی پزشکی را بشناسد و طرز استفاده از آن را بداند ۴_ پرستار بیمار میبایست سرعت عمل و دقت داشته باشد
حوزه خدماتی شرکت مهر رایا کجاست؟
مجموعه مهر رایا در همه تهران خدمات پرستار بیمارخود را ارائه می‌کند. لذا شما برای درخواست پرستار بیمار در شرق تهران، درخواست پرستار بیمار در غرب تهران، درخواست پرستار بیمار در مرکز تهران، درخواست پرستار بیمار در شمال تهران، درخواست پرستار بیمار در جنوب تهران می توانید با ما تماس بگیرید.
انواع پرستار بیمار چیست؟
 مراقب با تجربه: وظیفه مراقبت از سالمند سالم یا سالمندانی را به عهده دارند که مورد تخصصی خاصی نداشته باشند.  بهیار: دارای دیپلم بهیاری یا مدرک کمک بهیاری می باشند که کارهایی نظیر گاواژ (تغذیه از طریق سوند معده)، ساکشن، پانسمان و ... را انجام می دهند.  نرس: پرستاران دارای مدرک لیسانس پرستاری هستند که جهت بیمارانی که وضعیت حاد و جدی دارند و یا به دستگاه های تهویه مصنوعی متصل هستند و یا به مراقبت های ویژه نیاز دارند فعالیت می کنند.
وظایف پرستار بیمار در منزل چیست؟
۱_ اقدامات احیا(CPR) را بداند و در صورت لزوم به سرعت انجام دهد. ۲_ طرز تعبیه NGT(لوله معده) و FC(سوند فولی) و نلاتون(جهت تخلیه موقت ادرار) و تعبیه لوله تراشه را بداند و مراقبت های قبل و بعد از آن را به خوبی انجام دهد. ۳_ نحوه صحیح تزریق عضلانی، وریدی، زیرجلدی، داخل جلدی و واکسیناسیون را بداند ۴_ داروها را بشناسد و نحوه تزریق و استفاده از هر دارو، عوارض جانبی و تداخل داروها را بداند و بداند در موارد اورژانسی چگونه باید عمل نماید. ۵_ نحوه مراقبت از انواع استومی: کلوستومی(گذاشتن روده خارج از بدن)، تراکئوستومی(باز کردن حنجره بیمار) را به خوبی بداند. ۶_ نحوه صحیح تغییر پوزیشن بیمار جهت پیشگیری از زخم بستر را بداند و با درست تعویض کردن ملحفه بیمار از افتادگی انگشت پای بیمار جلوگیری کند(آسیبی که در صورت اصولی انجام نشدن تعویض ملحفه می تواند به بیمار وارد شود). ۷_ نحوه بررسی وضعیت هوشیاری بیمار(GCS) ۸_ باکنترل جذب و دفع بیمار و محاسبه آن کارکرد سیستم های مختلف بدن را چک کند. ۹_ نحوه مراقبت از زخم ها(زخم بستر، زخم جراحی، دیابتیک و یا زخم های ایجاد شده در اثر آسیب های مختلف) را بداند. ۱۰_ علائم حیاتی بیمار را به صورت مرتب چک کند و تغییرات و علت آن را به سرعت بررسی نماید. ۱۱_ نظارت بر بهداشت فردی و بهداشت روانی فرد ۱۲_ اقدامات لازم جهت کاهش درد و افزایش حس آرامش بیمار را بداند. ۱۳_ با بررسی دقیق وضعیت بیمار از حوادث پیشگیری نماید و احتمالات آسیب رسیدن به بیمار را به حداقل برساند. ۱۴_ بر اساس وضعیت بیمار نیاز تغذیه ای و رژیم غذایی بیمار را رعایت نماید. ۱۵_ نحوه مراقبت از بیمار در حال احتضار را بداند و کارهای لازم را جهت حفظ آرامش بیمار و توجه به روحیه افراد خانواده را در اولویت قرار دهد. ۱۶_ انجام ماساژ درمانی و فیزیوتراپی لازمه در پرستاری از بیمار را بداند.
کمک گرفتن و استخدام از "پرستار بیمار در منزل" چه مزایایی دارد؟
۱_ به علت این که بیمار در فضای خانه و خانواده خود قرار می گیرد روحیه بیمار بسیار بهتر خواهد بود و به همین نسبت وضعیت سیستم ایمنی بهتر عمل می کند و مقاومت در مقابل بیماری بالاتر خواهد شد. ۲_ اعضای خانواده از نزدیک می توانند در روند درمان بیمار خود مشارکت نمایند. ۳_ مقرون به صرفه تر است. ۴_مشکلات ایاب ذهاب با بیمارستان وجود نخواهد داشت. ۵_ احتمال درگیری عفونت های فرصت طلب بیمارستانی به حدقل می رسد. ۶_احتمال بیمار شدن سایر اعضای خانواده در هنگام رفت و آمد به بیمارستان و برخورد با سایر بیماران کاهش می یابد. ۷_مراقبت اختصاصی یک پرستار از یک بیمار ریسک اشتباهات پزشکی را کاهش می دهد.
چطور زمان مناسب برای انتخاب پرستار بیمار را انتخاب کنم؟
با توجه به وضعیت بیمار و نیاز وی به به درمان تخصصی و درخواست خانواده، مدت زمان حضور پرستار در منزل تعریف می شود که می تواند به صورت شبانه روزی، روزانه و یا ساعات مشخصی از روز تعریف شود. گاهی در موارد بروز ناگهانی بیماری پس از برطرف شدن بیماری نیازی به پرستار وجود ندارد در حالی که در بیماری های مزمن و ناتوان کننده گاه تا پایان عمر نیاز به پرستار وجود دارد. ارکان مهر رایا با تیم مجربی از پرستاران دقیق و ورزیده و ویژه و همچنین نظارت مستمر بر عملکرد آنان به صورت شبانه روزی آماده ی ارئه ی خدمت به خانواده های محترم می باشد.

مقالات 

اطلاعات مفید درباره نگهداری از بیمار در منزل

جولای 27, 2022

وظایف پرستار بیمار را بشناسید

در این مقاله سعی شده است تا خواننده با انواع رشته ها تخصصی کار پرستاران آشنا شده و محدوده وظایف هر کدام را بداند و با توجه به نیاز خود از خدمات پرستاری شرکت ارکان مهر رایا مانند"پرستار بیمار، پرستار کودک، پرستار سالمند، پرستار سالمند پوشکی، پرستار سالمند شبانه روزی، پرستار بیمار در منزل و ... بهره گیرد.
می 24, 2022

علل بروز آلزایمر در سالمندان چیست؟

در این مقاله اطلاعاتی در خصوص بیماری آلزایمر، علل بروز این بیماری، راه های درمان، تغذیه مناسب افراد مبتلا به آلزایمر و نحوه کار پرستاران سالمند شرکت ارکان مهر رایا در نگهداری از سالمندان مبتلا به آلزایمر ارائه شده است.

تماس با ما

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید