اعزام پرستار سالمند در منزل شبانه روزی و ساعتی در تهران و کرج 

با ورود اکثر جوامع به سنین سالمندی، تعداد افراد سالمند در جامعه نسبت به افراد جوان پیشی می گیرد و جوامع نیز دچار عوارض سالمندی می گردد. عوارض کهولت سن نظیر آرتروز، دیابت، فشار خون، انواع سکته ها و انواع دمانس و آلزایمر مواردی است که باعث می‌شود تا برای خود سالمند و هم خانواده های ایشان محدودیت و مشکلاتی ایجاد شود. با توجه به شاغل بودن اعضای خانواده و نیز مشغله فراوان نیاز به حضور یک نفر به عنوان مراقب یا پرستار سالمند و شخصی که از سالمند نگهداری کند را در منزل ضروری می سازد. شرکت خدمات پرستاری در منزل ارکان مهر رایا دارای مجوز رسمی با سال‌ها سابقه درخشان جهت رفاه حال این دسته از عزیزان خدمات اعزام پرستار سالمند در منزل و نیز مشاوره رایگان جهت انتخاب  و استخدام پرستار سالمند مناسب متناسب با شرایط مشتریان گرامی را ارائه می‌دهد.

خدمات ما

با خدمات پرستار سالمند در منزل ما دیگر نگران سالمند عزیز خود نباشید 

می توانید درخواست خود جهت استخدام نگهدار، مراقب و پرستار سالمند در منزل را از طریق فرم زیر و یا تماس با ما ثبت کنیدبرای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید

 

تعرفه و قیمت خدمات پرستار سالمند در منزل

پکیج‌های متنوع متناسب با نیاز شما

قیمت گذاری بر اساس بازه زمانی قرارداد و نیز نوع خدمات شما بر اساس تعرفه وزارت بهداشت محاسبه خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پرستار سالمند نیمه وقت

در صورتی که تنها برای ساعاتی از روز که شخصاً در منزل حضور ندارید برای سالمندتان به پرستار نیاز دارید میتوانید پرستار سالمند ساعتی و یا نیمه وقت استخدام کنید، اغلب ساعات کاری پرستار سالمند نیمه وقت، متغیر بوده و هزینه استخدام این پرستار به خدماتی که پرستار ارائه می کند بستگی دارد.

پرستار سالمند روزانه

در صورتی که سالمندتان در انجام برخی از امور روزمره دچار مشکل شده و برای انجام امور به کمک نیاز دارد می توانید پرستار سالمند روزانه استخدام کنید.

پرستار سالمند شبانه روزی

در صورتی که سالمند عزیزتان به تنهایی زندگی می کند، به طور کلی توانایی انجام امورش را از دست داده است، دچار زوال علی و بیماری های حافظه شده ای می توانید برای بهبود کیفیت سالمندتان می توانید پرستار شبانه روزی و 24 ساعته استخدام کنید.

چه زمانی سالمند به پرستار نیاز دارد؟

اغلب افراد به ویژه سالمندان ترجیح می دهند که بدون کمک دیگران و به صورت کاملاً مستقل زندگی کنند، در صورتی که سالمند توانایی انجام امور روزمره اش را دارد می توانید برای جلوگیری از احساس تنهایی او همراه یا مراقب سالمند استخدام کنید.

در صورتی که سالمند در انجام امور روزمره خود دچار ناتوانی شده باشد، توانایی حرکت کردن را از دست داده باشد، مکرراً زمین بخورد، دچار مشکلات جسمی و روحی شده باشد، علائم افسردگی داشته باشد، حافظه اش را از دست داده و یا دچار زوال عقل باشد و به طور کلی به مراقبت های پزشکی نیاز داشته باشد، ضروری است که برای او پرستار استخدام کنید.

خدماتی که در مجموعه رایامهر توسط پرستار سالمند ارائه می شود:

به طور کلی پرستاران فعال در مجموعه خدمات پرستاری رایا مهر با توجه به شرایط و نیازهای سالمند به ارائه خدمات تخصصی در زمینه مراقبت و نگهداری از سالمند می پردازند، که در این بخش به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

 • رسیدگی به سلامت جسمانی و روانی سالمندان
 • اندازه گیری میزان قند و فشار خون سالمند
 • انجام انواع تزریقات و سرم تراپی
 • جلوگیری از بروز انواع زخم
 • پانسمان زخم های سالمند
 • سونداژ سالمند و تعویض سوند

رسیدگی به سلامت روان سالمند

 • هم صحبتی و همدلی با سالمند
 • پر کردن اوقات فراغت سالمند
 • انجام بازی های فکری مناسب با سالمند

رسیدگی به بهداشت سالمند

 • حمام کردن سالمند
 • پوشک کردن سالمند، بردن سالمند به سرویس بهداشتی
 • تعویض لباس و توجه ب آراستگی سالمند

رسیدگی به تغذیه سالمند

 • تهیه غذا و میان وعده سالمند برای سالمند
 • تنظیم برنامه غذایی مناسب یا توجه به بیماری های سالمند
 • جلوگیری از مصرف مواد غذایی مضر و ناسالم توسط سالمند

ویژگی های پرستار سالمند

در این بخش به بررسی ویژگی های پرستار سالمند خواهیم پرداخت.

پرستار سالمند باید از سلامت جسمانی کامل برخوردار باشد.

از آن جایی که ممکن است سالمند است برای حرکت کردن، فعالیت و جا به جایی به کمک نیاز داشته باشد، ضروری است پرستار سالمند از آمادگی جسمی کاملی برخوردار باشد.

پرستار سالمند باید از سلامت روانی برخوردار باشد.

از آن جایی که ممکن است سالمند در وضعیت خوب و مناسبی قرار نداشته باشد، پرستار باید از سلامت روانی بالایی برخوردار باشد تا دچار مشکلات و آسیب های روانی نشود.

پرستار سالمند حرفه ای باید دوره های پرستاری را گذرانده باشد.

کلیه پرستارانی که در مجموعه رایامهر فعالیت می کنند افراد متخصصی هستند که دوره های روانشناسی را فرا گرفته اند، این افراد دارای کارشناسی پرستاری بوده و تجارب بسیاری برخوردار هستند.

توصیه می شود که پرستار سالمند دوره های روان شناسی را گذرانده باشد.

در صورتی که پرستار سالمند در دوره های روانشناسی شرکت کرده باشد می تواند در بهترین موقعیت نیازهای سالمندان را کشف کرده و در سریع ترین زمان ممکن برطرف کند.

پرستار سالمند باید از صبر بالایی برخوردار باشد.

با توجه به این موضوع که سالمندان دچار تغییرات خلق و خو شده و کار کردن با آن ها از سختی های بسیاری برخوردار است، پرستار باید بتواند با صبوری از سالمند مراقبت و نگهداری کند.

پرستار سالمند باید توانایی برقراری ارتباط با تمامی افراد به ویژه سالمندان را داشته باشد.

سالمندان مانند سایر افراد به هم صحبتی نیاز دارند، پرستار باید بتواند به خوبی حرف های سالمند را گوش دهد و با او ارتباط صمیمانه ای برقرار کند.

روش های استخدام پرستار سالمند

استخدام پرستار سالمند به دو طریق شخصی و استخدام از طریق موسسه های معتبر خدمات پرستاری انجام می شود، در این بخش به بررسی روش های استخدام پرستار سالمند و مزایا و معایب هر یک از روش ها خواهیم پرداخت.

استخدام پرستار سالمند به صورت شخصی

برخی از افراد ترجیح می دهند جهت کاهش هزینه های پرستاری پرستار سالمند را از طریق معرفی دوستان و آشنایان شان و همینطور از طریق آگهی ها انجام دهند، این روش استخدام پرستار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

 از آن جایی که پرستار در منزل شخصی سالمند از او مراقبت می کند باید فردی قابل اعتماد باشد، هویت پرستارانی که به صورت شخضی استخدام می شوند به صورت کامل قابل بررسی نیست، ضمن این که امکان اطلاع از سوابق کاری و تجربه پرستار وجود نداشته و هیچ مجموعه ای عملکرد پرستار را نظارت نخواهد کرد.

استخدام پرستار سالمند از شرکت خدمات پرستاری معتبر

استخدام پرستار از شرکت های خدمات پرستاری مجاز و معتبر همچون رایامهر بهترین روش استخدام پرستار معرفی می شود، با استخدام پرستار از مراکز معتبر خیال تان آسوده خواهد بود که پرستار فردی متخصص و معتمد است که اطلاعات کافی در رابطه با سابقه کاری و تخصص او وجود دارد.

ضمن این که کلیه خدمات و فعالیت هایی که توسط پرستاران مجموعه رایا مهر ارائه می شود توسط تیم کارشناسی بررسی خواهد شد.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات رایج شما در مورد استخدام پرستار سالمند در منزل

آیا پرستار سالمند قابل اعتماد هست؟
با توجه به اینکه شرکت‌ها برای جذب نیروی نگهدار و پرستار سالمند در منزل از ایشان احراز هویت و گواهی عدم سو پیشینه و نیز سفته دریافت می‌کنند لذا این پرستاران از افرادی که به صورت مستقل آگهی می‌کنند معتمد تر هستند. البته همواره توصیه می‌شود تا در مورد سپردن امور بانکی و یا موضوعات حساس حتما با شرکت خدمات پرستاری مشورت کنید.
هزینه پرستار سالمند در منزل چقدر است؟
یکی از مهم ترین مواردی که مشترکین محترم پس از این که تصمیم به استخدام پرستار سالمند می گیرند این است که برای برقراری خدمات پرستاری در منزل چقدر باید هزینه نمایند؟ بررسی هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل بستگی به میزان توانایی در عملکرد سالمند، محل زندگی، سختی کار و شرایط خانوادگی سالمند دارد. 1_ عملکرد سالمند: الف_ چنانچه سالمند قادر به انجام امور شخصی خود باشد و صرفا نیاز به یک مونس و همدم جهت مصاحبت و انجام امور منزل داشته باشد، هزینه کمتری نسبت به سایر سالمندان پرداخت می نمایند. ب_ سالمندانی که با عصا یا واکر حرکت می نمایند و نیاز به کمک در حین جابه جایی دارند، سنگین وزن می باشند ، کنترل امور شخصی را ندارند، نیاز به ایزی لایف دارند، پرخاشگر می باشند و یا شب بیداری دارند، قیمت پرستار سالمند افزایش می یابد. ج_ به هر میزان که وظایف پرستار در قبال سالمند افزایش یابد، میزان هزینه استخدام پرستار نیز افزایش می یابد. 2_متخصص یا تجربی بودن پرستار: چنانچه سالمندان دارای مشکلات پزشکی خاصی باشند که نیاز به استخدام پرستار متخصص وجود داشته باشد، هزینه استخدام پرستار بیشتر خواهد بود. 3_شیفت کاری پرستار: شیفت کاری پرستار بر اساس روزکار، شب کار یا شبانه روزی متغیر می باشد.که متعاقبا حقوق پرستار سالمند در منزل نیز بر اساس ساعت و شیفت کاری تعیین می گردد.
آیا امکان اینکه پرستار سالمند آقا درخواست کنیم وجود دارد؟
بله در صورت تمایل شما می‌توانید جهت نگهداری سالمند خود درخواست اعزام نگهدار سالمند آقا داشته باشید.
آیا شرکت پرستاری ارکان مهر امکان اعزام پرستار سالمند به شرق تهران را دارد؟؟
از آنجا که خدمات موسسه خدمات پرستاری در منزل ارکان مهر در تمامی نقاط تهران و کرج قابل ارائه می‌شود شما به راحتی با تماس با ما و دریافت مشاوره می‌توانید پرستار سالمند خوب جهت نگهداری در منزل را استخدام نمائید. اعزام پرستار سالمند به غرب تهران اعزام پرستار سالمند به شرق تهران اعزام پرستار سالمند به شمال تهرا اعزام پرستار سالمند به مرکز تهران اعزام پرستار سالمند به جنوب تهران
آیا امکان استخدام پرستار سالمند در منزل ساعتی وجود دارد؟
بله شما می‌توانید بصورت ساعتی پرستار سالمند جهت مراقبت از سالمندان خود استخدام نمائید.
آیا امکان استخدام پرستار سالمند در منزل شبانه روزی وجود دارد؟
بله، این امکان وجود دارد تا پرستار سالمند شبانه روزی درخواست کنید. این پرستاران بصورت شبانه روزی در کنار سالمند شما خواهند بود و در کلیه امور زندگی همراه ایشان خواهند بود.
آیا امکان این هست که در صورت مرخصی رفتن پرستار سالمند از پرستار و مراقب جایگزین استفاده کنیم؟
در طول ماه ممکن است روزهایی مجبور باشید به پرستار سالمند شبانه روزی که استخدام کرده‌اید مرخصی بدهید. در چنین شرایطی می‌توانید از خدمات پرستار سالمند روزانه و یا ساعتی شرکت استفاده کنید.
یک پرستار سالمند خوب چه ویژگی دارد؟
مهمترین ویژگی پرستار سالمند خوب صبر و آشنایی وی با امور سالمندان و روحیات ایشان و همینطور تعهد وی است. برای مطالعه مفصل تر می‌توانید مقاله پرستار سالمند خود را در مقالات آموزشی ما مطالعه کنید.
چه فرقی بین مراقب سالمند، همدم سالمند و پرستار سالمند وجود دارد؟
همه این عبارات مفهوم مشترکی دارند و همگی افرادی هستند که از سالمند شما در منزل نگهداری می‌کنند. آنچه اهمیت پیدا می‌کند میزان تجربه و تخصص این افراد در انجام امور است. بطور مثال همدم سالمند ممکن است فقط صرفا فردی باشد که در کنار او خواهد بود و چون سالمند نیازمندی خاصی مثل تعویض پوشک و یا بررسی فشار خون ندارد صرفا به هم صحبتی و نیز مراقب از وی می‌پردازد. حال آنکه ممکن است نیاز باشد تا پرستار سالمند تخصص بیشتری داشته باشد.
چطور پرستار سالمند در منزل خوب استخدام کنم؟
استخدام پرستار سالمند در منزل حساسیت زیادی دارد. شما نمی‌توانید به راحتی به هر فردی اعتماد کنید و یا گزینش افراد ممکن است بسیار انرژی بر و طولانی باشد. حال آنکه موسسات خدمات پرستاری در منزل این کار را برای شما راحت کرده اند و با توجه به کادر گسترده و متخصصی که دارند بهترین راهکار و بهترین افراد را جهت نگهداری از سالمند در منزل به شما معرفی می‌کنند.
وظایف پرستار سالمند در منزل چیست؟
پرستار سالمند در منزل وظایف مختلفی دارد که با توجه به نوع قرارداد و نیز نیازهای سالمند شما متفاوت خواهد بود. ما یک مقاله مفصل در خصوص وظایف پرستار سالمند در مقالات خود داریم. توصیه می‌کنیم جهت اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.
آیا می‌توانم پرستار سالمند پوشکی و یا لگنی استخدام کنم؟
بله برخی از پرستاران با این موضوع مشکلی ندارند و به راحتی از سالمند پوشکی و لگنی شما مراقبت می کنند. البته پرستار سالمند پوشکی با توجه به اینکه زحمت بیشتری را نسبت به افراد سالم متحمل می‌شود دستمزد بیشتری دارد.
اگر سالمندم بیماری خاصی داشته باشد آیا پرستار قادر به نگهدار از وی خواهد بود؟
بله یک پرستار سالمند با تجربه و یا یک نرس می‌تواند نیازمندی‌های سالمند بیمار شما را به خوبی بشناسد و طبق دستور پزشک از وی نگهدار کند.

مقالات 

اطلاعات مفید درباره سالمندان

مارس 18, 2024

پرستار سالمند در جنوب تهران

یکی از مسائل مهم در نگهداری از افراد سالمند، راحتی او و رسیدگی به تمام نیازهای سالمند است و هر کسی در خانواده می تواند مشغله […]
مارس 6, 2024

علل بروز آلزایمر در سالمندان چیست؟

در این مقاله اطلاعاتی در خصوص بیماری آلزایمر، علل بروز این بیماری، راه های درمان، تغذیه مناسب افراد مبتلا به آلزایمر و نحوه کار پرستاران سالمند شرکت رایا مهر در نگهداری از سالمندان مبتلا به آلزایمر ارائه شده است.
فوریه 21, 2024

نکات مهم و ضروری برای نگهداری از سالمند در منزل

افراد با افزایش سن و ورود به دوران سالمندی، تغییرات جسمی و روحی مختلف و متفاوتی را تجربه می‌کنند، همچنین سالمندان بیشتر در معرض بیماری‌های مزمن […]

تماس با ما

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید


8 دیدگاه

 1. سمیه نصرآبادی گفت:

  سلام و خسته نباشید به تیم خوب و حرفه ای رایا مهر، پدر شوهر من یک ماهی میشه که به رحمت خدا رفتن، مادرشوهرم خانم خوب و خوش اخلاقی هستند که زمین گیرن و نمیتونن کارهاشونو انجام بدن، ما نوبتی ازشون پرستاری می کنیم، اما یه پرستار خانم شبانه روزی میخوایم که بتونن تزریق انسولین انجام بدن، فشارشونو مرتب کنترل کنن، یه سری کارهای منزل هم براشون انجام بدند، چطور میتونم این پرستار رو استخدام کنم؟

 2. رایا مهر گفت:

  سلام و عرض ادب، روح پدر همسرتون شاد و در آرامش، بله جهت استخدام پرستار شبانه روزی خانم از شرکت خدمات پرستاری رایا مهر لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، پرستاران فعال در مجموعه ما با توجه به شرایط و وضعیت سالمندتان به ارائه خدمات تخصصی می پردازند

 3. منیره حسینیان گفت:

  سلام و روز بخیر
  به مدت چندماه برای ماموریت کاریم تهران نخواهم بود مادر و پدرم سالخورده هستن
  خودشون تا حدی مراقب خودشون هستن ولی برای بعضی کارها مثل کارهای اداری و یا دکتر رفتن کمک نیاز پیدا می کنن
  به پرستار خانمی نیاز دارم که روزانه چند ساعت به اینجور مسائلشون رسیدگی کنه
  اینطور پرستاری دارید؟

 4. رایا مهر گفت:

  سلام و وقت بخیر خدمت شما
  بله می تونید مراقبت از مادر و پدر گرامی رو در مدت زمانی که نیستید به پرستاران ماهر و مسئولیت پذیر رایا مهر بسپارید
  برای این کار می تونید با ما تماس بگیرید.

 5. هانیه جهان بخت گفت:

  سلام عصرتون بخیر، مادرم چندماهی هست که به رحمت خدا رفته، پدرم خیلی تنها شده و از پس خیلی از کارا برنمیاد، پرستاری دارید که از صبح تا عصر برن منزل شون و کارهاشونم انجام بدن؟ انسلین هم تزریق کنن؟

 6. رایا مهر گفت:

  عرض ادب و احترام، روح مادر گرامی تون شاد، بله لطفا جهت استخدام پرستار سالمند در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

 7. زهرا تهام پور گفت:

  سلام میخواستم بپرسم که برای سالمندی که پارکینسون دارن و پوشکی هم هستن پرستار دارید؟ هزینه پرستاری ازشون چقدر میشه؟

 8. رایا مهر گفت:

  سلام و عرض ادب، بله پرستار داریم، هزینه پرستار با توجه نوع خدماتی که ارائه می شود و مدت زمانی که پرستار در منزل سالمند حضور دارد و… متفاوت است، لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *