اعزام پرستار سالمند در منزل شبانه روزی و ساعتی در تهران و کرج 

با ورود اکثر جوامع به سنین سالمندی، تعداد افراد سالمند در جامعه نسبت به افراد جوان پیشی می گیرد و جوامع نیز دچار عوارض سالمندی می گردد. عوارض کهولت سن نظیر آرتروز، دیابت، فشار خون، انواع سکته ها و انواع دمانس و آلزایمر مواردی است که باعث می‌شود تا برای خود سالمند و هم خانواده های ایشان محدودیت و مشکلاتی ایجاد شود. با توجه به شاغل بودن اعضای خانواده و نیز مشغله فراوان نیاز به حضور یک نفر به عنوان مراقب یا پرستار سالمند و شخصی که از سالمند نگهداری کند را در منزل ضروری می سازد. شرکت خدمات پرستاری در منزل ارکان مهر رایا دارای مجوز رسمی با سال‌ها سابقه درخشان جهت رفاه حال این دسته از عزیزان خدمات اعزام پرستار سالمند در منزل و نیز مشاوره رایگان جهت انتخاب  و استخدام پرستار سالمند مناسب متناسب با شرایط مشتریان گرامی را ارائه می‌دهد.

خدمات ما

با خدمات پرستار سالمند در منزل ما دیگر نگران سالمند عزیز خود نباشید 

می توانید درخواست خود جهت استخدام نگهدار، مراقب و پرستار سالمند در منزل را از طریق فرم زیر و یا تماس با ما ثبت کنیدبرای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید

 

تعرفه و قیمت خدمات پرستار سالمند در منزل

پکیج‌های متنوع متناسب با نیاز شما

قیمت گذاری بر اساس بازه زمانی قرارداد و نیز نوع خدمات شما بر اساس تعرفه وزارت بهداشت محاسبه خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات رایج شما در مورد استخدام پرستار سالمند در منزل

آیا پرستار سالمند قابل اعتماد هست؟
با توجه به اینکه شرکت‌ها برای جذب نیروی نگهدار و پرستار سالمند در منزل از ایشان احراز هویت و گواهی عدم سو پیشینه و نیز سفته دریافت می‌کنند لذا این پرستاران از افرادی که به صورت مستقل آگهی می‌کنند معتمد تر هستند. البته همواره توصیه می‌شود تا در مورد سپردن امور بانکی و یا موضوعات حساس حتما با شرکت خدمات پرستاری مشورت کنید.
هزینه پرستار سالمند در منزل چقدر است؟
یکی از مهم ترین مواردی که مشترکین محترم پس از این که تصمیم به استخدام پرستار سالمند می گیرند این است که برای برقراری خدمات پرستاری در منزل چقدر باید هزینه نمایند؟ بررسی هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل بستگی به میزان توانایی در عملکرد سالمند، محل زندگی، سختی کار و شرایط خانوادگی سالمند دارد. 1_ عملکرد سالمند: الف_ چنانچه سالمند قادر به انجام امور شخصی خود باشد و صرفا نیاز به یک مونس و همدم جهت مصاحبت و انجام امور منزل داشته باشد، هزینه کمتری نسبت به سایر سالمندان پرداخت می نمایند. ب_ سالمندانی که با عصا یا واکر حرکت می نمایند و نیاز به کمک در حین جابه جایی دارند، سنگین وزن می باشند ، کنترل امور شخصی را ندارند، نیاز به ایزی لایف دارند، پرخاشگر می باشند و یا شب بیداری دارند، قیمت پرستار سالمند افزایش می یابد. ج_ به هر میزان که وظایف پرستار در قبال سالمند افزایش یابد، میزان هزینه استخدام پرستار نیز افزایش می یابد. 2_متخصص یا تجربی بودن پرستار: چنانچه سالمندان دارای مشکلات پزشکی خاصی باشند که نیاز به استخدام پرستار متخصص وجود داشته باشد، هزینه استخدام پرستار بیشتر خواهد بود. 3_شیفت کاری پرستار: شیفت کاری پرستار بر اساس روزکار، شب کار یا شبانه روزی متغیر می باشد.که متعاقبا حقوق پرستار سالمند در منزل نیز بر اساس ساعت و شیفت کاری تعیین می گردد.
آیا امکان اینکه پرستار سالمند آقا درخواست کنیم وجود دارد؟
بله در صورت تمایل شما می‌توانید جهت نگهداری سالمند خود درخواست اعزام نگهدار سالمند آقا داشته باشید.
آیا شرکت پرستاری ارکان مهر امکان اعزام پرستار سالمند به شرق تهران را دارد؟؟
از آنجا که خدمات موسسه خدمات پرستاری در منزل ارکان مهر در تمامی نقاط تهران و کرج قابل ارائه می‌شود شما به راحتی با تماس با ما و دریافت مشاوره می‌توانید پرستار سالمند خوب جهت نگهداری در منزل را استخدام نمائید. اعزام پرستار سالمند به غرب تهران اعزام پرستار سالمند به شرق تهران اعزام پرستار سالمند به شمال تهرا اعزام پرستار سالمند به مرکز تهران اعزام پرستار سالمند به جنوب تهران
آیا امکان استخدام پرستار سالمند در منزل ساعتی وجود دارد؟
بله شما می‌توانید بصورت ساعتی پرستار سالمند جهت مراقبت از سالمندان خود استخدام نمائید.
آیا امکان استخدام پرستار سالمند در منزل شبانه روزی وجود دارد؟
بله، این امکان وجود دارد تا پرستار سالمند شبانه روزی درخواست کنید. این پرستاران بصورت شبانه روزی در کنار سالمند شما خواهند بود و در کلیه امور زندگی همراه ایشان خواهند بود.
آیا امکان این هست که در صورت مرخصی رفتن پرستار سالمند از پرستار و مراقب جایگزین استفاده کنیم؟
در طول ماه ممکن است روزهایی مجبور باشید به پرستار سالمند شبانه روزی که استخدام کرده‌اید مرخصی بدهید. در چنین شرایطی می‌توانید از خدمات پرستار سالمند روزانه و یا ساعتی شرکت استفاده کنید.
یک پرستار سالمند خوب چه ویژگی دارد؟
مهمترین ویژگی پرستار سالمند خوب صبر و آشنایی وی با امور سالمندان و روحیات ایشان و همینطور تعهد وی است. برای مطالعه مفصل تر می‌توانید مقاله پرستار سالمند خود را در مقالات آموزشی ما مطالعه کنید.
چه فرقی بین مراقب سالمند، همدم سالمند و پرستار سالمند وجود دارد؟
همه این عبارات مفهوم مشترکی دارند و همگی افرادی هستند که از سالمند شما در منزل نگهداری می‌کنند. آنچه اهمیت پیدا می‌کند میزان تجربه و تخصص این افراد در انجام امور است. بطور مثال همدم سالمند ممکن است فقط صرفا فردی باشد که در کنار او خواهد بود و چون سالمند نیازمندی خاصی مثل تعویض پوشک و یا بررسی فشار خون ندارد صرفا به هم صحبتی و نیز مراقب از وی می‌پردازد. حال آنکه ممکن است نیاز باشد تا پرستار سالمند تخصص بیشتری داشته باشد.
چطور پرستار سالمند در منزل خوب استخدام کنم؟
استخدام پرستار سالمند در منزل حساسیت زیادی دارد. شما نمی‌توانید به راحتی به هر فردی اعتماد کنید و یا گزینش افراد ممکن است بسیار انرژی بر و طولانی باشد. حال آنکه موسسات خدمات پرستاری در منزل این کار را برای شما راحت کرده اند و با توجه به کادر گسترده و متخصصی که دارند بهترین راهکار و بهترین افراد را جهت نگهداری از سالمند در منزل به شما معرفی می‌کنند.
وظایف پرستار سالمند در منزل چیست؟
پرستار سالمند در منزل وظایف مختلفی دارد که با توجه به نوع قرارداد و نیز نیازهای سالمند شما متفاوت خواهد بود. ما یک مقاله مفصل در خصوص وظایف پرستار سالمند در مقالات خود داریم. توصیه می‌کنیم جهت اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.
آیا می‌توانم پرستار سالمند پوشکی و یا لگنی استخدام کنم؟
بله برخی از پرستاران با این موضوع مشکلی ندارند و به راحتی از سالمند پوشکی و لگنی شما مراقبت می کنند. البته پرستار سالمند پوشکی با توجه به اینکه زحمت بیشتری را نسبت به افراد سالم متحمل می‌شود دستمزد بیشتری دارد.
اگر سالمندم بیماری خاصی داشته باشد آیا پرستار قادر به نگهدار از وی خواهد بود؟
بله یک پرستار سالمند با تجربه و یا یک نرس می‌تواند نیازمندی‌های سالمند بیمار شما را به خوبی بشناسد و طبق دستور پزشک از وی نگهدار کند.

مقالات 

اطلاعات مفید درباره سالمندان

دسامبر 6, 2023

علائم آنفولانزا جدید در بزرگسالان و نحوه درمان

آنفولانزا نوعی ویروس است که دستگاه تنفسی (بینی، گلو و ریه‌ها) را درگیر می‌کند، علائم آنفولانزا جدید معمولا به طور ناگهانی ظاهر می‌شوند، توجه به اینکه […]
دسامبر 6, 2023

علائم سکته مغزی در سالمندان

از آنجایی که سالمندان بیش از هر نوع گروه سنی، در معرض ابتلا به بیماری‌های مزمن و سکته مغزی قرار دارند، بنابراین لازم است که اعضای […]
دسامبر 3, 2023

نیازهای سالمندان چیست؟ (مشکلات و راهکارهای مناسب)

جمعیت سالمندان در جهان رو به افزایش است، بر اساس داده‌های World Population Prospects در چند دهه آینده این روند سرعت بیشتری می‌گیرد، پیش‌بینی می‌شود بین […]

تماس با ما

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۰۷۳۷۰۷-۰۲۱

تماس بگیرید